AUTO TS IMPORT BRNO s.r.o.

  • Ulice:Jihlavská 700/21,Troubsko u Brna
  • PSC:664 41
  • Město:Troubsko
  • IČO:04968263
  • Email: info@autotsimport.cz
  • WWW:WWW.AUTOTSIMPORT.CZ
  • Telefon: Mobil +420 775 25 25 22 nebo pevná linka +420 530 50 83 77
  • Nabídka:<p>&nbsp;KOMPLETN&Iacute; NAB&Iacute;DKU NAJDETE NA NA&Scaron;ICH WEBOV&Yacute;CH STR&Aacute;NK&Aacute;CH WWW.AUTOTSIMPORT.CZ</p> <h1 class="page-title">&nbsp;</h1> <div id="main-core"> <div class="one_third"> <h2>Zprostředkov&aacute;n&iacute; prodeje</h2> <p>Zprostředkujeme prodej Va&scaron;eho vozu v co nejkrat&scaron;&iacute; možn&eacute; době d&iacute;ky na&scaron;&iacute; datab&aacute;zi klientů Česk&eacute; republiky a maxim&aacute;ln&iacute;mu pokryt&iacute; inzerce pokr&yacute;vaj&iacute;c&iacute; celou Evropu.</p> <h2>V&yacute;kup za hotov&eacute;</h2> <p>Pokud se V&aacute;m nechce čekat na toho spr&aacute;vn&eacute;ho kupce, odkoup&iacute;me V&aacute;&scaron; vůz ihned za co nejvy&scaron;&scaron;&iacute; možnou cenu.</p> <h2>N&aacute;kup proti&uacute;čtem</h2> <p>Pokud si vyberete někter&eacute; z n&aacute;mi nab&iacute;zen&yacute;ch vozidel, vezmeme V&aacute;&scaron; vůz proti&uacute;čtem.</p> </div> <div class="one_third"> <h2>Poji&scaron;těn&iacute;</h2> <p>Pojist&iacute;me v&aacute;m va&scaron;e vozidlo na m&iacute;stě. Povinn&eacute; ručen&iacute; i havarijn&iacute; poji&scaron;těn&iacute; za ty nejlep&scaron;&iacute; ceny.</p> <h2>Registrace vozidla</h2> <p>Zař&iacute;d&iacute;me ve&scaron;ker&eacute; formality spojen&eacute; s registrac&iacute; Va&scaron;eho vozidla.</p> <h2>Opravy, vozidel, STK, emise</h2> <p>Spolupracujeme s osvědčen&yacute;mi a autorizovan&yacute;mi servisy, kde n&aacute;m přednostně zajist&iacute; opravu vozidla, včetně technick&eacute; kontroly a kontroly emis&iacute;.</p> </div> </div> <p>ompletn&iacute; nab&iacute;dku najdete na na&scaron;ich webov&yacute;ch str&aacute;nk&aacute;ch www.autotsimport.cz</p>
Galerie
Popis

 

Zabýváme se více jak 15 let přímým dovozem prověřených osobních a užitkových vozů ze států EU a Švýcarska. Klademe zvláštní důraz na kvalitu a serioznost našich služeb. Naše dlouholeté zkušenosti a stálost dodavatelů nám umožňuje udržet vysoký standard nabídky ojetých automobilů. Díky tomu můžeme garantovat 100% doživotní garanci na původ vozu, a orginalitu VIN-kódu.

Provádíme prodej v pohodlí kryté haly, připravíme Vámi vybraný vůz k prohlídce i za nepříznívého počasí, umožníme prohlídku Vaším mechanikem, případně provedení diagnostiky technického stavu. Spolupracujeme s autorizovanými a certifikovanými autoservisy, kde Vám po dohodě přednostně zajistíme opravu Vašeho vozu, přípravu a následnou realizaci STK/EM.

Samozřejmostí je i vyřízení veškerých administrativních formalit spojených s registrací vozu, výkup za hotové a zprostředkování prodeje.

Naším cílem je poskytnutí kvalitních a kompletních služeb přímo na místě k maximální spokojenosti zákazníka a proto ke každému vozu přikládáme zdarma balíček ALL EXCLUSIVE, který zahrnuje: komplení vyřízení STK/EM, včetně všech schválení a homologací, kompletní profesionální čištění vozu (NANO HD VOSK AUTOGLYM, mokré čištění interiéru), provedení diagnostiky vozu a plně syntetický olej 5W-40.

Veškeré fotografie v naší inzerci a na našem webu jsou autentické, neretušované a jsou pořízeny v našem Autocentru.

KOMPLETNÍ NABÍDKU NAJDETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.AUTOTSIMPORT.CZ

Připojte se k nám

Můžete obdržet „Evropský certifikát důvěryhodnosti firem”?

Vyplňte formulář a náš konzultant se Vám ihned ozve.

Projekt „Evropský certifikát důvěryhodnosti firem” je provozován a spravován firmou Centrum průzkumu firem s. r. o. se sídlem v Ostravě. Centrum průzkumu firem s. r. o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod číslem C69938. .

Location

Vratimovská 624/11

718 00 Ostrava 18а